سیمان عمده

خرید سیمان عمده و کاربرد آن

فهرست مطالب

کاربرد سیمان سیاه و سیمان سفید

سیمان ها در مدل های متنوعی تولید شده و در دسترس صنعتگران عرصه های ساختمان سازی قرار می گیرند. هر یک از مدل های این مصالح ساختمانی از ویژگی ها و مشخصه های مهمی برخوردار هستند و به همین خاطر برای استفاده از هر یک باید با این مصالح ساختمانی آشنایی داشته باشید. برای خرید سیمان سفید و سیاه آشنایی با نوع کاربری هر یک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از آن ها با اهداف خاصی تولید می شوند

 

آشنایی با سیمان سفید

استفاده از آن برای زیباسازی ساختمان های امروزی بسیار رایج می باشد. هر یک از این سیمان ترکیبات سفید رنگی دارند که برای ساخت نمای ساختمان ها بسیار مناسب است. به این ترتیب جنبه های زیبایی ساختمان سازی زیر سوال نمی رود. در ساخت و آماده سازی این دسته از سیمان ها فرایندهای صنعتی به خصوصی انجام می شود.

در تولید سیمان از فرایند خرد کردن، آسیاب کردن مواد خام سیمان، همگن سازی مواد سیمانی، تولید کلینکرها، آسیاب سیمان و بسته بندی و حمل و نقل استفاده شده و به این ترتیب تولید و آماده سازی این مصالح ساختمانی تکمیل می شود.

این سیمان ها از مزایای ویژه ای برخوردار هستند که کاربرد آن ها را در عرصه های ساختمان سازی افزایش داده است. هر یک از آن ها به عنوان نوعی ماده برای عایق سازی به شمار می روند و در این خصوص از مزایای ویژه ای برخوردار هستند. این سیمان ها نور را به خوبی از خود نفوذ می دهند ودر این زمینه نیز کارایی مطلوبی دارند.

مطالعه کنید  تاریخ مصرف سیمان

 

کاربردهای مهم سیمان های سفید

خرید سیمان سفید برای مقاصد بسیار زیادی در عرصه ساختمان سازی انجام می گیرد. هر یک از دسته بندی های این سیمان ها در نماسازی داخل و خارج محیط به کار برده می شوند و استفاده از آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انواع آن ها برای اهداف تزیینی به خصوصی نیز به کار برده می شوند. در ساخت بزرگراه ها و ساخت سنگ های ریخته گری نیز مصارف این سنگ ها بسیار بالا است.

 

آشنایی با سیمان سیاه

سیمان های سیاه نیز از مصالح ساختمانی پر کاربردی هستند که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار می باشند. انواع دسته بندی های این مواد سیمانی از ترکیبات خاک رس و آهک تشکیل می شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. مقاومت بالای آن ها سبب استحکام سازه های ایجاد شده با استفاده از این متریال می شود و به همین خاطر کارایی آن ها روز به روز در میان صنعتگران بیشتر می شود. این مدل سیمان نسبت به خرید سیمان سفید فروش بیشتری دارد و به همین خاطر نیز مورد توجه بسیاری از صنعتگران این عرصه قرار گرفته است. هر چیزی که به دنبال آن صفت زیبای بیاید، استحکام و مقاومت آن کمتر است.

 

کاربردهای سیمان سیاه

هر یک از دسته بندی های این سیمان ها برای ساخت جداول کنار خیابان و مصارف ترافیکی مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده های بسیار زیادی در این عرصه ها دارند. انواع دسته بندی های آن ها برای اجرای پروژه های مربوط به انتقال آب نیز کارایی خواهند داشت و به میزان بالایی مورد استفاده قرار می گیرند. ساخت مسیرهای لوله های آب و فاضلاب شهری نیز با استفاده از این سیمان ها کار ساده ای خواهد بود و مزایای بی شماری به همراه می آورد.

مطالعه کنید  دلیل محبوبیت سیمان در ساختمان سازی

 

مقایسه سیمان های سفید و سیاه

این سیمان ها از نظر اختلاط مواد تشکیل دهنده، ساختار ظاهری، کیفیت و مقاومت با هم متفاوت هستند. خرید سیمان سفید و سیاه با مقاصد مختلفی انجام می گیرد. انواع آن ها با اهداف کاربری به خصوصی تولید می شوند و مزایای بی شماری در محیط ساختمان های امروزی به همراه دارند.

 

نکته مهم : جهت برقراری ارتباط با واحد فروش و یا استعلام موجودی انبار کافیست از ( استعلام قیمت ) استفاده کنید ، با تشکر واحد پشتیبانی پخش میثم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات
پیمایش به بالا