پخش میثم شعبه جدید
چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

شرکت مانی تجارت گیل با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان مدیران خود در بازار مصالح ساختمانی، در شهریور ۱۳۹۷ با نام تجاری پخش میثم به صورت رسمی آغاز به کار نمود.
این مجموعه به جهت داشتن پرسنلی متخصص در زمینه های مشاوره تخصصی، ارائه سرویس دهی منظم، قیمت‌هایی کاملاً رقابتی و همچنین برخورداری از مجهزترین ناوگان حمل اکسپرس مصالح ساختمانی با ارائه محصولات و تولیداتی مرغوب از برندهای معتبر توانسته است در مدت زمان کوتاهی، سهم قابل توجهی از بازار توزیع عمده و مویرگی مصالح ساختمانی را به خود اختصاص دهد و عنوان بزرگترین هایپر ساختمانی در استان گیلان را از آن خود نماید.
از جمله محصولات پخش میثم میتوان انواع سیمان، گچ، آجر، پودر سنگ، تیرچه و بلوک، پکیج، رادیاتور و انواع لوله و اتصالات را نام برد.

باورمان این است مشتریانمان با ارزش ترین سرمایه و داراییهای ما هستند؛ رضایت مندی آنان و صیانت از حقوق مصرف کننده از طریق تهیه و توزیع کالاهای مرغوب و با کیفیت مهمترین مزیت رقابتی پخش میثم می باشد.

از اینکه انتخاب شما هستیم به خود می بالیم و اعتمادتان را ارج می نهیم؛ با ما آسوده و مطمئن بسازید.

مصالح ساختمانی میـثـم

چرخه کامل تامین مصالح و ابزارآلات ساختمانی از تولید کننده اصلی به خریدار است.

مجموعه پخش میثم که توسط مهندس میثم شادمنفعت در سال 1380 تأسیس شد، امروز به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز پخش مصالح ساختمانی در استان گیلان شناخته شده است.به کمک مصالح میثم شما می توانید قیمت مصالح ساختمانی همچون قیمت سیمان،قیمت گچ،قیمت آجر،قیمت خاک، قیمت شن و ماسه را استعلام کنید.با بازدید از سایت ما پای در دنیایی بی نهایت و مملو از تجهیزات و مصالح ساختمانی با کیفیت و مد روز می گذارید. از معتبرترین برندها، شیک ترین و خاص ترین طراحی ها را برای شما گلچین نموده ایم. ما خوشحالیم که بتوانیم به شما کمک کنیم بهترین سازه دنیا را بسازید و از موفقیت شما خرسند می گردیم.هر آنچه نیاز دارید را انتخاب نموده و سفارش دهید؛ باقی کار با ماست. آنها را در سریع ترین زمان ممکن و با ایمنی بالا به دست شما می رسانیم.

برخی از همکاران ما

از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

پیمایش به بالا