چگونه ویلای مدرن بسازیم

طراحی و ساخت ویلاهای مدرن

فهرست مطالب

از آنجایی که ویلا ها با طبیعت اطراف خود در ارتباط هستند و اسمشان ما را یاد آرامش و طبیعتی زیبا می اندازد طراحی و ساخت آنها نیز باید با ذوق و سلیقه بیشتری نسبت به خانه های معمولی همراه باشد. و بهتر است که در این زمینه از متخصصان و معماران ویلاساز کمک بگیریم.

زمان مطالعه: 7 دقیقه

در این مقاله به بررسی پایه های ساخت و ساز و مدرنیته شدن ویلاها می پردازیم پخش میثم توزیع کننده ی مصالح ساختمانی رشت آماده ی همکاری با شما عزیزان جهت ساخت ویلاهای مدرن می باشد برای ارتباط با ما وارد سایت

پخش میثم شوید.

طراحی و گود برداری

برای ساخت و طراحی ویلا باید جمعی از معماران و مهندسان نقشه های لازم برای شروع ساختو ساز را در نظر بگیرند و آن را با صاحب ویلا در میان بگذارند. برای پی کنی می توان محل ساخت ویلا را توسط گچ و ریسمان مشخص نمود . اقدامات پی کنی توسط ماشین آلات و زیر نظر مهندسان نقشه برداری انجام می شود.

بتن ریزی و اجرای اسکلت

اجرای اسکلت و بتن ریزی مرحله ی بعد از پی کنی است و برای اینکه سازه مقاوم و مستحکم باشد بهتر است از بتن مرغوب و میلگرد های مقاوم استفاده شود.

دیوارکشی و اجرای سقف

بعد از اجرای اسکلت به مرحله ی دیوارکشی می رسید که باید با توجه به ورودی ها خروجی ها چارچوب ساختمان و … کار کرد. برای سقف ویلا ها از مدل های معمولی و یا شیروانی استفاده می شود و بهتر است برای سقف ها با مدل های خاص از متخصصان این کار مشورت بگیرید.

مطالعه کنید  کاربرد مصالح ساختمانی و مزایای آن
اجرای سقف برای ویلا
مصالح ویلاسازی پخش میثم

 

نماکاری ویلا

برای نمای ویلا می توان از مصالحی نظیر آجر، چوب، سنگ و … استفاده کرد اما اگر می خواهید ویلا در مقابل فرسایش مقاوم و عمر طولانی داشته باشد از سنگ در نمای آن استفاده نمایید.

دکوراسیون داخلی

حتما از معماران با سلیقه برای طراحی داخلی ویلا نظر بگیرید چون آن ها با توجه به مقدار فضا و سلیقه ی شما بهترین طرح را اجرا می کنند برای طراحی داخلی ویلا از دیوارپوش، کفپوش و نورپردازی ها کمک می گیرند تا زیبایی بیشتری را به نمایش بگذارند.

محوطه سازی

برای زیباسازی محوطه ی ویلا می توانید اقداماتی نظیر ساخت استخر، آلاچیق، باربیکیو را انجام دهید و تاثیرات زیادی در زیباسازی و جذابیت ویلای خود بگذارید.

سخن پایانی

برای ساخت ویلا در شمال از پخش میثم توزیع کننده ی مصالح ساختمانی رشت جهت تهیه انواع مصالح مورد نیاز در ساخت و ساز کمک بگیرید راه ارتباطی با پخش میثم: کلیک کنید

نکته مهم : جهت برقراری ارتباط با واحد فروش و یا استعلام موجودی انبار کافیست از ( استعلام قیمت ) استفاده کنید ، با تشکر واحد پشتیبانی پخش میثم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات
پیمایش به بالا